Найкращі літні шини у 2024 році: водії назвали ТОП-8 варіантів

Якщо ваші літні шини зносилися і потребують швидкої заміни, слід серйозно замислитися про те, чим їх замінити. Важливо не помилитися з вибором, адже від якості гуми залежить не тільки керованість авто, а й ваша безпека. Експерти видання “Телеграф“, спираючись на відгуки автомобілістів, виділили ТОП-8 найкращих автомобільних шин, доступних на ринку в 2024 році.

Continental UltraContact
Ця модель відрізняється хорошою керованістю як на сухій, так і на мокрій поверхні. Вона забезпечує відмінний гальмівний шлях і паливну економічність. При цьому шини не дуже добре справляються з акваплануванням.

Nokian Hakka Green 3
Також відома як Ikon Autograph Eco 3 дуже легка і тиха, з низьким опором коченню. У неї високий ресурс і хороша керованість.

Cordiant Comfort 2
У своїй ціновій категорії ця модель має досить збалансовані характеристики. На сухій поверхні шини показують хороше зчеплення та ефективне гальмування, однак на мокрій дорозі та під час екстремальних маневрів керованість вже дещо гірша.

Yokohama BluEarth-Es
Ці шини відмінно проявляють себе на сухій дорозі, особливо в поворотах. Вони гарантують плавний хід і низький рівень шуму. Водночас на мокрому асфальті гума демонструє посередні показники.

Sailun Atrezzo Elite
Відмінна плавність ходу, якісне гальмування і малий рівень шуму. Водночас на мокрій поверхні керованість не найкраща.

Nordman SX3
Відома також як Ikon Nordman SX3. Непогано справляється з акваплануванням, проте на мокрій дорозі у неї не найкраще зчеплення. До того ж модель дуже галаслива.

Formula Energy
З нею машина поводиться стабільно на сухій поверхні та має хороший опір акваплануванню. Дуже економічні та комфортні шини, але на мокрій дорозі не такі хороші.

Viatti Strada 2
Дуже впевнено гальмують і чинять опір акваплануванню. Водночас керувати в них автомобілем складніше, а економічність і плавність ходу залишають бажати кращого.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти