Як водієві самому за лічені секунди знайти витік струму в автомобілі

У певний момент кожен автомобіліст може зіткнутися з проблемою швидкого розряду акумуляторної батареї або непрацездатності якогось із приладів, який живить АКБ. Причиною подібної ситуації може бути витік струму, виявити який потрібно якомога швидше. Причому зробити це водій може самостійно за лічені секунди. Для цього знадобиться лише мультиметр, який краще мати під рукою кожному відповідальному керманичу.

Щоб перевірити АКБ за допомогою мультиметра, слід зробити таке:

1. Активувати мультиметр у режимі вимірювання постійного струму.

2. Заглушити двигун і вимкнути все електроживлення в автомобілі.

3. Від’єднати плюсову клему батареї, уникаючи контакту з металевими предметами.

4. Притулити один щуп до плюсової клеми, а другий до дроту.

Експерти наголошують, що зазначені дії слід робити в суворій відповідності та послідовності, інакше можуть виникнути серйозні проблеми.

За наявності показника мультиметра меншого або рівного 0,1 А можна бути впевненим – акумулятор несправний. Якщо показання більше 0,1 А, отже, струм з АКБ кудись іде і постійно розряджає батарею. У такому разі потрібно зайнятися джерелом, яке споживає цю енергію. Зробити це можна за допомогою блоку запобіжників, які потрібно по черзі виймати і перевіряти. Найчастіше високе споживання енергії спричиняється неоригінальними пристроями на кшталт системи безпеки, зарядки ґаджетів або аудіосистем.

Джерело SUV News
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти