Секретна функція дверного гачка в автомобілі: практичність і безпека в одному елементі

Багато автолюбителів і власників автомобілів знають гачок на дверному отворі виключно як частину механізму, що забезпечує щільне закриття дверей. Однак нещодавно стало відомо, що у цієї деталі є ще одна важлива і корисна функція, про яку мало хто здогадувався. Як повідомляє Sante Plus, дверний гачок може слугувати основою для спеціальної автомобільної сходинки, яка значно спрощує доступ до багажника на даху автомобіля.

Ця функція особливо актуальна для власників кросоверів і позашляховиків, які часто стикаються з необхідністю розміщення і вилучення вантажу з даху. Дістати до верхнього багажника буває не завжди просто, особливо якщо автомобіль високий. І ось тут на допомогу приходить дверний гачок, який можна використовувати як опору для тимчасової сходинки.

Зручність і безпека в одній деталі

Для реалізації цієї функції використовуються спеціальні автомобільні дверні сходинки. Ці пристрої, як правило, виготовляються з міцного литого алюмінію, що забезпечує їхню довговічність і надійність. Для запобігання пошкоджень фарби автомобіля на сходинки встановлюються гумові накладки, які захищають поверхню автомобіля від подряпин та інших пошкоджень.

Основні переваги таких сходинок включають:

Складна конструкція: Дверна сходинка має компактні розміри і легко складається, що дає змогу зберігати її в автомобілі без значних витрат простору.

Портативність: Завдяки малій вазі і компактності сходинку можна легко переносити і використовувати в будь-яких умовах.

Багатофункціональність: В екстрених ситуаціях сходинка може служити не тільки для доступу до багажника на даху, а й як молоток безпеки, наприклад, для розбивання скла. Крім того, вона може використовуватися як пристрій проти ковзання коліс.

Встановлення сходинки займає всього кілька секунд. Досить просто закріпити її на дверний гачок, і вона готова до використання. Така простота і швидкість установки роблять її незамінною для любителів подорожей і активного відпочинку, а також для тих, хто часто перевозить вантажі на даху свого автомобіля.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти