Експерт назвав 3 речі в машині, які завжди потрібно тримати в чистоті

Кожен власник автомобіля прагне до того, щоб його машина мала бездоганний вигляд. Однак підтримання чистоти транспортного засобу має не лише естетичне значення. Експерт компанії Sell My Car Online Тодд Бялазевський поділився важливими рекомендаціями щодо догляду за автомобілем, які допоможуть запобігти серйозним проблемам, і назвав 3 речі, які завжди потрібно тримати в машині в чистоті.

Решітка радіатора і зовнішні вентиляційні отвори

Одним із таких важливих елементів є решітка радіатора та зовнішні вентиляційні отвори. У спекотні літні місяці, коли температура повітря підвищується, ці отвори відіграють ключову роль в охолодженні двигуна та ефективній роботі системи кондиціонування. Регулярне чищення вентиляційних отворів запобігає накопиченню бруду і пилу, що може значно знизити потік повітря і призвести до неприємних запахів.

Напрямні та рейки сидінь

Ще однією важливою деталлю, яку часто не беруть до уваги, є напрямні та рейки сидінь. Через їхнє приховане розташування в цих місцях може накопичуватися багато пилу, бруду і різних дрібних предметів. Якщо не підтримувати їх у чистоті, це може призвести до утруднення в регулюванні сидінь, що зробить водіння менш комфортним. Регулярне очищення цих частин допоможе зберегти комфорт і безпеку водіння.

Ущільнювачі дверей та внутрішні поверхні

Ущільнювачі дверей та внутрішні поверхні також потребують особливої уваги. Хоча ущільнювачі ефективно запобігають потраплянню дощової води до салону, з часом у зазорах панелі може накопичуватися бруд, що призводить до пошкодження гуми. Щоб уникнути проникнення води та пошкодження ущільнювачів, фахівці радять регулярно чистити їх за допомогою мильної води та невеликої ганчірки або старої зубної щітки.

Джерело Express
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти