Чи варто купувати автомобіль зі США у 2024 році: переваги та ризики

Перед війною імпорт старих автомобілів зі США був в Україні одним із найбільших і найперспективніших. Повномасштабне вторгнення РФ і пов’язане з ним порушення логістики сильно вдарили по цьому напрямку, але українці, як і раніше, активно замовляють машини з-за океану. Експерти оцінили стан справ у галузі, розповівши про переваги та недоліки завезення американських “битків” з аукціонів.

Зокрема, наголошується, що в Штатах купувати старі автомобілі дешевше через перенасичення ринку і низькі митні збори. Крім того, тамтешні дороги, порівняно з українськими, перебувають в ідеальному стані, а автівки мають кращу комплектацію та заправляються якісним пальним. Тож стан таких авто найчастіше чудовий.

Оскільки американські сім’ї мають по кілька автомобілів, пробіг у них невеликий. До того ж машини майже завжди “чисті” з прозорою історією володіння. Окремо експерти звертають увагу, що на аукціоні можна купити унікальну для українського і навіть загалом європейського ринку машину, яка вироблялася виключно під американський ринок.

Водночас під час купівлі “битка” можна зіткнутися з автомобілем, що має серйозні пошкодження, на відновлення якого піде сила-силенна часу і грошей. Крім того можливі затримки з доставкою і труднощі з митним оформленням.

Джерело Tribun.com.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти