5 найкращих і 5 найгірших автомобілів для зрілих водіїв

З віком автомобілісти нерідко втрачають пристрасть до агресивної та екстремальної їзди, віддаючи перевагу комфорту і безпеці. У зв’язку з цим змінюються і переваги в плані конкретних марок і моделей автомобілів. Видання GO, спираючись на досвід автоекспертів та відгуки водіїв, виділило низку машин, які найкраще і найгірше підходять для зрілих керманичів. До списку включено по 5 моделей у кожній категорії.

5 найкращих автомобілів для зрілих водіїв

Toyota Camry
Цей автомобіль ніколи не втрачав популярності серед зрілих водіїв. Надійне авто з приємною витратою пального, комфортним салоном і плавним ходом забезпечує все, що вимагається від автомобіля в поважному віці.

Honda CR-V
Кросовери користуються серед зрілих автомобілістів популярністю через їхній комфорт. Зокрема, через висоту посадки в них зручно сідати, з них зручно виходити. Honda CR-V у цьому сегменті є однозначним лідером у сфері надійності та легкості в обслуговуванні.

Subaru Outback
Ще один зручний і надійний кросовер, який додатково приваблює наявністю повного приводу і плавним ходом.

Kia Soul
Бюджетний автомобіль має високу надійність, як для своєї цінової категорії, і дуже просторий салон. Крім того Soul дуже зручний в управлінні, що є додатковою перевагою для зрілих водіїв.

Lexus ES
Відмінно підійде для любителів розкоші, які можуть її собі дозволити. Ця модель забезпечує дуже тиху і плавну їзду. Авто дуже технологічне і безпечне, а також надійне і комфортне.

5 найгірших автомобілів для пенсіонерів

Mini Cooper
Невеликий розмір може стати проблемою для зрілих водіїв, які цінують комфорт і мають проблеми зі здоров’ям. Так, керувати ним легко, але їздити при цьому на ньому не дуже зручно.

Chevrolet Camaro
Цей спорткар має відмінні ходові характеристики, дуже динамічний і потужний, але абсолютно незручний для їзди. Низька посадка і жорстка підвіска стануть для будь-якого водія у віці справжніми тортурами.

Jeep Wrangler
Ця модель відмінно справляється з бездоріжжям, але є проблемною для зрілих водіїв. Жорстка підвіска і висока підніжка доставлять їм чимало незручностей.

Smart Fortwo
Ще один автомобіль, який зручний в управлінні, але має некомфортний і незручний салон.

Ford Mustang
Як і у випадку з Camaro, цей спорткар абсолютно не підходить для щоденної їзди зрілому водієві. Вкрай низька посадка і спортивна підвіска можуть зробити його дуже незручним для рульового у віці.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти