Як скоротити витрату палива в автомобілі за допомогою однієї кнопки на приладовій панелі

Сучасні автомобілі оснащені безліччю кнопок, важелів і циферблатів, які можуть збивати з пантелику навіть досвідчених водіїв. Однак серед усього цього розмаїття є одна кнопка, про яку слід знати кожному автолюбителю. Ця маленька деталь може значно скоротити витрати на бензин і дизельне пальне, і йдеться не лише про кнопку рециркуляції повітря в кондиціонері.

Британська Swansway Motor Group, відома своєю увагою до деталей і турботою про клієнтів, настійно рекомендує водіям звернути увагу на одну особливу кнопку на панелі приладів. Ця кнопка, часто позначена буквою “А” з маленькою круглою стрілкою, розташована на кермовому колесі або поблизу нього. Її функціонал полягає в автоматичному вимкненні двигуна, коли автомобіль зупиняється, і подальшому його запуску під час зняття ноги з гальма.

Коли автомобіль повністю зупиняється, наприклад, на світлофорі або в щільному потоці машин, кнопка автоматично вимикає двигун. Це миттєво знижує витрату палива, оскільки двигун не працює на холостому ходу. Щойно водій прибирає ногу з педалі гальма, двигун знову запускається, даючи змогу продовжити рух. Такий підхід не тільки економить паливо, а й зменшує викиди шкідливих речовин в атмосферу.

В умовах, коли середня вартість бензину та дизельного пального на заправках коливається близько 53-56 гривень за літр, кожна можливість заощадити стає актуальною. Функція автоматичної зупинки/запуску двигуна, реалізована через кнопку “А”, допомагає водіям скоротити витрати на паливо під час кожної поїздки.

Джерело Express
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти