BMW і Volkswagen влаштували скандал у Євросоюзі через торгову війну з Китаєм

Німецькі автовиробники різко розкритикували Європейський союз за рішення ввести нові мита на китайські електрокари. BMW і Volkswagen влаштували справжній скандал через торговельну війну з КНР, що намітилася.

Зокрема, керівництво BMW звинуватило ЄС у протекціонізмі після того, як об’єднання ухвалило рішення про підвищення ввізних мит до 37,6% на імпорт електромобілів з Китаю. Баварська компанія намагалася переконати європейських чиновників, але в підсумку визнала свою поразку і змирилася з рішенням. Представники автогіганта вважають, що дії ЄС серйозно порушать принцип вільної торгівлі. Там також упевнені, що така політика сильно сповільнить процес електрифікації транспорту.

У Volkswagen також піддали критиці останні ініціативи ЄС, попередивши, що вони не зміцнять європейську автомобільну промисловість у довгостроковій перспективі. На думку представників концерну, негативні наслідки цього рішення перекриють будь-які відповідні вигоди.

Як відомо, Volkswagen і BMW мають у Китаї цілу низку власних промислових потужностей, а також угоди про співпрацю з місцевими автомобілебудівними та технологічними компаніями. Обмеження ЄС можуть торкнутися, зокрема, продукції, яка виробляється на цих заводах. Крім того, влада КНР не виключає, що застосує відповідні обмеження на європейську продукцію. Для багатьох виробників китайський ринок є одним із найприбутковіших і пріоритетних.

Джерело Portaltele
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти