Купівля автомобіля для високого водія: на що потрібно звернути увагу

Існує стереотип, що високим автомобілістам може забезпечити найкращий комфорт тільки високий автомобіль, найчастіше позашляховик. Однак це не завжди так. Експерти Німецького автоклубу (ADAC) виокремлюють низку чинників, які справді важливі під час вибору машини для водіїв із великим зростом.

Насамперед рекомендується не ігнорувати тест-драйв, який повною мірою дасть змогу відчути, наскільки комфортно ви себе почуваєте в авто. На практиці важливий не тільки загальний зріст людини, а й співвідношення верхньої частини тіла і ніг. Буває, що у водія дуже довгі ноги, але тулуб звичайного розміру, у зв’язку з чим, йому потрібно трохи місця вгорі, але більше простору в нижній частині салону. На що ж потрібно звертати увагу під час вибору автомобіля.

Довжина ніг
Важливо, щоб сидіння можна було відрегулювати так, щоб можна було дотягнутися до педалей, не зачепивши при цьому кермо або приладову панель. В іншому разі безпечна подорож уже не гарантована.

Довжина рук
Сидіння має регулюватися так, щоб водії високого зросту могли безпечно та комфортно крутити рульове колесо. Якщо вам важко керувати автомобілем, тому що вам тісно в машині, значить, автомобіль занадто малий.

Підголівник
Завжди перевіряйте, чи можна відрегулювати підголівник за висотою голови. Якщо він доходить тільки до шиї, під час гальмування можуть виникнути травми.

Внутрішня висота
Якщо водій вдаряється головою об стелю, машина недостатньо велика. Тому водіям слід перевірити, чи можна відрегулювати сидіння достатньою мірою вниз.

Що ще важливо?
– Люк на даху зменшує простір над головою
– Рульове колесо має регулюватися за висотою/довжиною.
– Сидіння має регулюватися за висотою/нахилом.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти