Як швидко остудити автомобіль без кондиціонера

Кожен автомобіліст влітку може опинитися в ситуації, коли автомобільний кондиціонер перестав працювати або його взагалі немає. В умовах нестерпної спеки це може перетворити навіть коротку поїздку на тортури. Тому важливо знати, як можна остудити салон машини сторонніми способами і засобами.

Тінь
Насамперед слід розуміти, що температура в тіні завжди набагато менша, ніж на сонці. Ніколи не кидайте машину просто неба у спеку, оскільки за короткий проміжок часу вона може перетворитися на піч. У деяких випадках кузов здатний розігрітися до 70 градусів і вище.

Допомога вітру
Найкраще трохи відкрити вікна в салоні по діагоналі, щоб дати потокам повітря своєрідний коридор для провітрювання. Цей спосіб ніколи не застаріє.

Вологі рушники
Мокра тканина на дефлекторах обігрівача може в мить зробити салон автомобіля комфортним у спеку. При цьому треба пам’ятати, що рушники завжди мають бути вологими.

Атермальна плівка
Зовні малопомітна вона іноді замінює тонування вікон, але не порушує ПДР. Сонячні промені не так інтенсивно проходять у салон і відповідно, не розігрівають його до межі.

Додаткові пристрої охолодження
Сьогодні можна знайти на ринку безліч рішень, які дозволять пережити спеку. Вентилятори та міні-кондиціонери, які працюють як від прикурювача, так і від USB-порту. Незважаючи на свій компактний розмір, ці пристрої можуть легко вирішити вашу проблему.

Джерело Telegraf
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти