Не купуйте таку машину: 9 тривожних маркерів під час вибору вживаного авто

Купівля вживаного автомобіля – чудовий спосіб заощадити гроші й отримати надійний транспортний засіб, який доставить вас куди завгодно. Однак покупцям все одно слід бути обережними і проявляти належну обачність під час вибору машини з пробігом. Експерти видання GO виділили 9 тривожних маркерів потенційно поганої покупки.

Великий пробіг
Що вищий пробіг, то більша ймовірність того, що в автомобіля вже є якісь хронічні проблеми, усунути які або неможливо, або вкрай дорого і складно.

Немає гарантії
Найкраще, звісно, купувати машини з невеликим пробігом, у яких ще не закінчився гарантійний термін обслуговування. Якщо ж авто було куплено власником тільки один-два роки тому, але вже не має гарантії, це має насторожити покупця.

Шуми підвіски
Уважно прислухайтеся до будь-яких дивних звуків, на кшталт скрипів або стукотів, що лунають від уживаного автомобіля. Це може вказувати на проблеми з амортизаторами, стійками або підшипниками автомобіля.

Пошкоджена рама або кузов
Потрібно уважно вивчити зовнішність автомобіля на предмет наявності вм’ятин, подряпин, пошкоджень фарби і всього іншого, що може викликати тривогу. Також не завадило б оглянути днище, дзеркала, фари і лобове скло.

Проблеми під капотом
Насамперед слід вивчити стан двигуна і будь-які ознаки витоків, тріщин, сліди іржі, диму або запаху гару.

Іржа
Корозія – це жахлива проблема, вирішити яку вкрай непросто. Особливо потрібно звертати увагу на днище автомобіля.

Тривожна історія автомобіля
Сумнівна або непрозора історія володіння автомобілем може вказувати на спробу приховати певні проблеми, на кшталт участі в ДТП, арештів, інших обмежень і навіть викрадення.

Нерівномірний знос протектора шин
Якщо у шин спостерігається нерівномірний знос, це може свідчити про проблеми з ходовою частиною.

Занадто дешева ціна
Експерти рекомендують насторожено ставитися до аномально вигідних пропозицій. За ними можуть ховатися серйозні проблеми, які продавець намагається приховати, замиливши очі покупцеві низькою ціною.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти