Яку вживану Toyota Camry найдешевше обслуговувати: названо найкращий модельний рік

Седан Toyota Camry вважається одним із найнадійніших на ринку, однак під час купівлі вживаних моделей постає питання про те, який саме модельний рік краще обрати. Експерти видання HotCars вивчили статистичні дані і дійшли висновку, що найкращим варіантом буде версія 2016 року випуску.

Зокрема, зазначається, що 8-річна Camry має оцінку надійності 84 зі 100 від JD Power та 4,0 з 5,0 від RepairPal. У середньому седан посідає п’яте місце за дешевизною обслуговування за перші 10 років серед усіх моделей Toyota. Однак з-поміж усього Camry 2016 року випуску має найнижчі річні витрати на технічне обслуговування.

Якщо говорити про проблеми, найчастіше трапляються неполадки з автоматичною трансмісією, котушкою запалювання, гучним шумом під час руху нерівностями, а також витоком мастила та втратою масляного тиску. Ці проблеми зазвичай виникають на моделях з великим пробігом, ближче до позначки в 200 000 кілометрів. Крім того, Toyota Camry 2016 року відкликалася тричі, згідно з NHTSA.

Як правило, проблеми і ймовірність капітального ремонту Toyota Camry починає різко зростати тільки після сьомого року експлуатації. Причому ризик поломки все одно залишається доволі низьким.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти