Як продовжити термін служби автомобільного акумулятора: розкрито секрет довговічності

Акумуляторна батарея, як і все в автомобілі, має свій ресурс. Вважається, що в середньому АКБ може “проходити” близько двох років або до 90 000 кілометрів пробігу, проте є низка чинників, які можуть як продовжити, так і скоротити термін її служби.

Відомі випадки, коли акумулятори успішно використовувалися в автомобілях навіть протягом 10 років і більше. Бувають ситуації, коли батарея виходить з ладу за кілька місяців. Насамперед слід правильно вибирати АКБ. Зокрема, звертати увагу на її вагу. Легкі батареї мають менше свинцевих пластин, що позначається на їхній потужності та довговічності.

Також важливо те, як заряджається батарея. Як відомо, відбувається це періодично від генератора, але найкраще заряд поповнюється під час тривалих поїздок. Короткі, як правило, не встигають поповнювати заряд, що прискорює знос акумулятора. Іноді батарею заряджають від розетки, але варто пам’ятати, що недостатня зарядка може призвести до утворення сульфату на пластинах, а надлишкова – до появи корозії на клемах.

Крім того, експерти категорично не рекомендують зловживати використанням електроніки після вимкнення двигуна.

Джерело SUV News
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти