Як врятувати машину від перегріву у спеку: водіям на замітку

Україна останнім часом зазнає впливу спекотної погоди, від якої страждають, зокрема й автомобілі. Пекуче сонце, висока температура, розпечені дороги і сухе повітря вкрай негативно позначаються на транспортних засобах.

Зокрема, двигун автомобіля в спеку швидше перегрівається і отримує менше кисню. Все це призводить до того, що мотор швидко доходить до межі. Саме тому важливо не допускати нестачі оливи та антифризу, які дають змогу зберігати оптимальну температуру всередині силової установки.

Крім того експерти рекомендують ретельно стежити влітку за станом шлангів, патрубків і радіатора, не допускаючи утворення витоків охолоджувальної рідини. Також потрібно постійно моніторити показники датчика температури.

Не зайвим влітку буде регулярно перевіряти і трансмісійну рідину, а також рідину для гідропідсилювача керма. Крім того, не варто забувати про летючість бензину, який у спеку дуже швидко випаровується. Окремо варто звертати увагу на стан АКБ, яка під впливом високих температур також має властивість швидко зношуватися.

Джерело Hospodar.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти