Жах для новачка: 9 найбільш невідповідних автомобілів для молодого водія

Під час купівлі першого автомобіля для молодого водія слід керуватися кількома принципами. Машина для новачка має бути безпечною, економною, надійною і недорогою. Експерти GO насамперед поспішили попередити, які моделі точно не підходять під цей опис.

1. Mitsubishi Mirage
Один із найдешевших і найекономічніших автомобілів на ринку чудово підійшов би для новачка, якби не один нюанс – жахлива безпека моделі. Її називають однією з найбільш смертоносних машин на дорозі.

2. Chrysler Pacifica
Проект Consumer Reports оцінює надійність Pacifica на 14 зі 100. Це найгірший показник з усіх моделей популярних брендів. Найбільше нарікань на якість збірки, гальма, двигун, трансмісію.

3. Dodge Challenger
Ще один смертоносний автомобіль, який категорично не можна віддавати недосвідченому водієві. Показник смертності Dodge Challenger становить 154 випадки на мільйон у період 2018-2021 роки. Якщо посадити за кермо новачка, ймовірність трагедії збільшиться в рази.

4. Ram 3500
Ці автомобілі вважаються відносно надійними, але жахливо дорогими в ремонті та обслуговуванні.

5. Volkswagen Jetta
Популярний седан уже не вартий своїх грошей через не найкращу надійність і високі витрати на технічне обслуговування.

6. Chevy Bolt
Chevy Bolt і Bolt EUV перестали випускати наприкінці минулого року. Всьому виною безліч проблем і відгуків, зокрема через загоряння несправних акумуляторів. Зовсім не найкращий варіант для новачка.

7. Land Rover Range Rover
Жахливо ненадійні і дорогі в обслуговуванні останнім часом. Це просто одна суцільна проблема для недосвідченого автомобіліста.

8. Rivian R1T
Дуже дорогий автомобіль для новачка. До того ж, незважаючи на високу популярність, модель має низку недоліків і сумнівну надійність.

9. Hyundai Accent
Accent також є одним із найнебезпечніших і найсмертоносніших автомобілів на дорозі. Незважаючи на те, що він є найкращим вибором безпеки IIHS у 2019 році, у Accent рівень смертності водіїв майже такий самий, як у задньопривідних варіантів Challenger, – 152 смерті на мільйон зареєстрованих транспортних засобів.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти