Попрощайтеся з двигуном: водіям назвали найнебезпечнішу лампочку на приладовій панелі авто

У сучасних автомобілях на приладовій панелі розташовано безліч індикаторів, значення яких багато водіїв не завжди розуміють. У зв’язку з цим експерти вирішили звернути увагу на найнебезпечніший сигнал.

Йдеться про індикатор низького тиску масла. Активуватися він може через витік мастила, поломку масляного насоса або з низки інших причин. У будь-якому разі важливо негайно з’їхати в безпечне місце і заглушити двигун. Якщо цього не зробити, ігноруючи тривожний сигнал – можна попрощатися з мотором.

Іноді причину несправності можна усунути самостійно прямо на місці. Якщо йдеться про банальну “оливожерливість”, за наявності в багажнику достатньої кількості оливи, можна долити її в двигун і продовжити рух. Щоб доїхати додому, можна залити навіть мастило іншої марки. Головне, щоб це було моторне мастило, а не, наприклад, трансмісійне, яке категорично не підходить для використання в двигуні.

Якщо причина не в “масложорі”, а у витоку мастила, визначити це можна за слідами мастила в моторному відсіку або масляній калюжі під днищем. У цьому, а також інших випадках, пов’язаних із технічними несправностями, краще викликати евакуатор і залишатися на місці до його приїзду. Запускати двигун до передачі машини співробітникам СТО категорично не рекомендується.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти