Банкір пояснив, чому українці стали частіше купувати автомобілі в кредит

За останній час в Україні значно зріс попит на кредити, видані для придбання транспортних засобів. Про це пише OBOZ.UA з посиланням на коментар керівника напрямку автокредитування Глобус Банку Сергія Кипоренка.

Експерт звернув увагу, що перші п’ять місяців 2024 року продемонстрували зростання частки кредитних продажів нових автомобілів на 4 відсотки, як порівняти з минулим роком. Показник кредитування зріс до 900 автомобілів або 15 відсотків.

Найпопулярнішими серед українців “кредитними” авто стали моделі в ціновому діапазоні від 16 до 45 тисяч доларів. Найчастіше звертається увага на марки Toyota, Renault, Volkswagen, Skoda та BMW. Найбільшою популярністю в українських автолюбителів користуються автокредити з найнижчими відсотковими ставками, що починаються від 0,01%. Хороший попит також мають кредити на термін до 3 років з початковим внеском до 60%.

Незважаючи на зростання автокредитування в першій половині 2024 року, експерти очікують, що ближче до кінця року ця тенденція піде на спад через вплив війни, падіння курсу гривні, а також зростання цін на машини.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти