Доведуть людей: чим закінчиться боротьба проти «євроблях»

Питання про «євро бляхах» і законах, які нібито намагаються врегулювати цю сферу, розділили українців на прихильників таких авто і противників

При цьому українців намагаються запевнити, що ввезення в Україну машин на європейській реєстрації приносить величезну шкоду, намагаючись відвернути увагу від інших проблем.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише політолог Юрій Романенко.

«Яку ахінею несуть журналісти: «бляхи» це погано, тому що вони збільшують тиск на дороги, які побудовані за часів СРСР і не витримають навантаження», – йдеться в пості.

Варто відзначить, що проблему вирішують зовсім не тим шляхом, і далі ускладнюючи життя українцям.

«Тому краще обмежувати кількість авто. Тобто не будувати нові розв’язки, не покращувати інфраструктуру, не створювати умови для зростання добробуту населення, щоб воно купувало більше авто, більше подорожувало, збільшувалася мобільність. А жити із залишків совка, їздити на возах, стояти раком на городах і викопувати картоплю. Жити в гомеостазі і проклинати таке життя. Вічно проклинати», – пише Романенко.

«Найсмішніше, що тему з бляхами створили представники правлячої коаліції. І мають на це під 150 лямів нарік рік. А потім героїчно очолюють боротьбу проти блях. Знаєте чим це все закінчиться? Нічим. Просто доведуть врешті-решт людей, що спалять урядовий квартал разом з їх холуями…», – підсумував він.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти