«Коли ви вже нажретесь?»: водіїв з ГБО розлютила дивна схема заправки на українських АЗС
Водій з Кривого Рогу Максим Серентюк розповів у Facebook про дивну схему на газовій АЗС мережі RLS. Днями він тут вирішив заправити до повного свою автівку на ГБО. За словами чоловіка, у заповнений на 10 літрів 35-літровий балон оператори якимось чином заправили ще аж 38 літрів палива. Як виявилось, такі ситуації на українських АЗС трапляються часто.
«І раніше помічав що на цій заправці намахують по літражу, але коли це в межах 1-3 літрів на бак, тяжко бути впевненим в своїй правоті. А от коли тебе так нахабно намахують вже на 10 літрів щонайменше на баці – це вже треш! Я розумію так, що хтось відбиває кошти за на будівництво заправки. Коли ви вже нажретесь?», – написав Серентюк.
За його словами, працівники АЗС виправдовувалися тим, що «газ інший», або «балон виріс». Коли клієнт попросив перевірити колонку, персонал провів так званий «контрольний пролив» і заявив, що все в межах норми.
На публікацію відреагували представники RLS, які у коментарях надали офіційну відповідь на закиди в свій бік.
«Після вашої скарги ми викликали механіка та разом з вам зробили технологічний пролив ПРК, ви особисто бачили що похибка фактична склала 0,5% при допустимому значенні 1%. Тобто є розуміння що колонка наливає вірно вашої скарги ми викликали механіка та зробили технологічний пролив. Фактична похибка – 0,5% при допустимій 1%. Колонка працює правильно», – йдеться у відповіді компанії.
Представники RLS вважають, що у всьому винний «відсікач» в балоні клієнта, який не спрацював своєчасно. До того ж паливна ємність, як вважають в компанії, має об’єм близько 45 літрів, а не 38, як заявляв водій. Останньому запропонували зробити повірку балону та слідкувати за витратою палива. Керманич пообіцяв дослухатись до порад і заправитись в іншому місці для об’єктивного порівняння.
У коментарях тим часом на ситуацію відреагував інший водій, який зізнався, що саме на цій заправці йому задували в пустий балон по 40 литрів газу, тоді як на інших АЗС в балон вдавалось закачати максимум 35 літрів.
Обговорити цю тему в Facebook