Автомобілі якого кольору потрапляють в ДТП рідше і частіше за інші

Експерти проаналізували статистику ДТП і дізналися, автомобілі якого кольору потрапляють в ДТП рідше і частіше за інших.

У Центрі дослідження нещасних випадків при Університеті Монаша, провели цікаве дослідження. Експерти проаналізували статистику ДТП і дізналися, автомобілі якого кольору потрапляють в ДТП рідше і частіше за інших.

Найбезпечнішим став білий колір, далі йдуть кремовий, жовтий и бежевий.

Найнебезпечнішими виявилися чорний (на 12% частіше потрапляють в ДТП, ніж білі авто), сірий (на 11% частіше), срібний (на 10% частіше), синій (на 7% частіше) і червоний (на 7% частіше).

Важливо розуміти, що ці кольори найпопулярніші серед автомобілістів. Проте, уточнюється, що найчастіше в ДТП потрапляють чорні авто, хоча вони не є найпопулярнішими. Найбільше на дорогах автомобілів срібного кольору, але це забарвлення тільки на 3-му місці в антирейтингу.

Незважаючи на те, що найпопулярніший колір авто срібний, на першому місці в рейтингу виявилися транспортні засоби білого кольору

За словами експертів, безпечними стали автомобілі. у яких найбільш яскраві кольори (білий, бежевий, жовтий). А небезпечними виявилися або темні, або не контрастні до дорожнього покриття (чорний, срібний, синій та інші).


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти