Які авто вигідно купувати українцям за кордоном

В Європі і США хороші умови для експлуатації автомобілів, тому вони там в кращому стані, ніж у нашій країні.

У зв’язку з цим привезти старий автомобіль з-за кордону – непогана ідея, якщо, звичайно, заздалегідь порахувати вартість розмитнення.

Пропонуємо список вживаних авто, які вигідно ввозити в Україну.

Недорогі європейські автомобілі за 1-4 тис. доларів
Хетчбек або універсал з великим пробігом (починаючи, наприклад, від 200 000 км), може і в Україні коштувати 1-2 тис. доларів. Автомобілі з меншим пробігом, але все одно досить старі, коштують вже 3-4 тис. доларів. Ясна річ, що всі вони на «єврономерах» і з туманним майбутнім. Привозять такі машини в Україну з Литви, Польщі та інших країн Східної Європи.

«Свіжі» авто за 6-15 тис. доларів
За такі гроші зараз можна привезти вживаний автомобіль в хорошому стані із Західної Європи. Причому в цю вартість увійдуть послуги посередника і розмитнення. Зазвичай такі машини мають невеликий пробіг.

Седани і кросовери за 10-25 тис. доларів
За такі гроші можна привезти з США автомобіль, якому від двох до п’яти років. Ці машини купують на американських страхових аукціонах за 4-7 тис. доларів, а решта – це вартість перевезення, розмитнення і ремонту (якщо він потрібен). Так, на страхових аукціонах продають машини, що потрапили в ДТП.

Електромобілі за 10 -15 тис. доларів
Більшість вживаних електромобілів потрапляють в Україну з США. Там їх теж купують на страхових аукціонах. Ввезення електрокарів в нашу країну не оподатковується, тому потрібно платити тільки за перевезення (до 1 500 доларів), послуги посередника, сертифікат (до 500 доларів) і, якщо потрібно, за ремонт. Найчастіше привозять Nissan Leaf.

За матеріалами autonews.ua


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти