Як правильно користуватися кондиціонером в авто, щоб не захворіти

Безпечною різницею вважається 7 градусів, а комфортною температурою приміщення/салону – 22-24 градуси, передає Ukr.Media.

Влітку кондиціонер чудово допомагає впоратися зі спекою і задушливим повітрям. Щоправда, крім зручності, прохолодне повітря з кондиціонера може також стати причиною простудних захворювань в літній період.

Коли температура повітря на вулиці наближається до +30, спокуса зробити прохолодніше дуже висока.

Як зберегти комфортну температуру в салоні і не підхопити застуду, розповідає Новое время.

Лайфхак 1

Провітріть салон, перш ніж заводити автомобіль. По-перше, якийсь час ваша машина стояла закрита, повітря в ній явно не найсвіжіше, що вже не дуже добре для дихальних шляхів. По-друге, провітрювання знизить температуру повітря, яке нагрілося в закритому просторі і перепад буде вже значно нижче, ефект від кондиціонування настане швидше. Можна проїхатися з відкритими вікнами, а не чекати на парковці – так повітря швидше провітрить салон.

Лайфхак 2

Тепер включайте охолодження, направивши потоки повітря так, щоб не перебувати в епіцентрі холоду. Не рекомендується ставити максимально низьке охолодження. Завдяки цьому ви уникнете різкого перепаду температур, який якраз і провокує захворювання.

Безпечною різницею вважається 7 градусів, а комфортною температурою приміщення/салону – 22-24 градуси. Якщо у вас клімат-контроль, то так і виставляйте температуру. З звичайним кондиціонером. Поставте середній режим. Так, ефекту доведеться чекати довше, зате не підхопите застуду.

Лайфхак 3

Тримайте вікна закритими – так ви уникаєте перепаду і підтримуєте стійку температуру в салоні.

Лайфхак 4

Регулярно міняйте фільтри салону. У них залишаються бактерії, які накопичуються і потрапляють вам до легень разом з потоком повітря, провокуючи розвиток вірусів. На цьому не варто економити.

Лайфхак 5

Циркуляція повітря в салоні з відкритою заслінкою. Звичайно, для якнайшвидшого охолодження заслінку подачі повітря зовні краще закрити, але в дорозі не забувайте її відкривати. Кондиціонеру вже нескладно підтримувати комфортну температуру в салоні, а ви дихатимете вуличним повітрям, яке в рази чистіше, ніж в салоні.

А для подорожуючих на далекі дистанції – шостий лайфхак. У тривалих поїздках провітрюйте салон кожні 1-2 години. Від кондиціонування повітря стає сухим, а це шкідливо для слизових.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти