На якій відстані «бачить» камера, і чи врятує зменшення швидкості від штрафу

Як відомо, незабаром в Україні запрацює масштабна автоматична фіксація порушень ПДР, але пункти контролю швидкості уже працюють.

Сьогодні, коли камери відеоспостереження стоять буквально на кожному кроці великих міст, також, як і дорожні камери відеофіксації порушень, у багатьох громадян постає закономірне питання про те, наскільки далеко бачить подібне обладнання. Багато автомобілістів, ледве углядівши камеру на дорозі, тут же намагаються скинути швидкість до «розумних» показників, деякі і зовсім гальмують аж до 50 км/год. Але чи має все це хоч якийсь сенс? Насправді відповісти на дане питання майже неможливо.

Усе тому, що можливості по фіксації порушень у камер дуже сильно змінюються в залежності від конкретної моделі. Як правило, камери «ловлять» порушників на відставні до одного кілометра, тоді як номерні знаки вдається ідентифікувати на відставні близько 50 метрів.

Відомо одне – не варто намагатися обдурити камери. Куди краще (для всіх) і простіше – дотримуватися встановленого швидкісного режиму, а разом з ним і всіх інших правил дорожнього руху. Дотримання цих двох простих пунктів забезпечить гарантований захист від штрафів.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти