3 секретні і дуже корисні кнопки в авто, про які мало хто знає

У сучасних машин дуже багато різних клавіш. Тому часто навіть досвідчені водії не знають, що в автомобілі є кнопки, за допомогою яких можна вирішити ту чи іншу проблему, яка виникла під час поїздки. Сьогодні ми розповімо про три маловідомі, але самі секретні і дуже корисні кнопки в авто.

Рециркуляція повітря в салоні

Існує два загальноприйнятих варіанти позначення системи рециркуляції повітря в салоні (її кнопка знаходиться на блоці управління кліматичною системою). Іноді недосвідчені водії натискають на цю кнопку, і в підсумку починає пітніти скло. Особливо, коли на вулиці висока вологість.

Цей режим корисний для автомобілістів, які живуть в мегаполісах. Він стане в нагоді, якщо, наприклад, застряг у дорожньому заторі і не хочеш дихати димом від фури, яка їде попереду.

Рециркуляцію повітря в салоні краще всього включати при працюючому кондиціонері, щоб не запотівало скло.

Shift Lock

На автоматичній коробці передач можна побачити кнопку Shift Lock (вона захована під пластиковою заглушкою). За допомогою цієї кнопки можна розблокувати селектор “автомата” (при натисканні важіль коробки передач переводиться в нейтраль).

Обов’язково згадайте про неї, якщо вам раптом буде потрібно відкотити в бік автомобіль, не заводячи мотор.

Кнопки, які відключають штатну систему сигналізації

У сучасних автомобілях є принаймні дві кнопки, завдяки яким можна відключити штатну систему сигналізації. А така необхідність перед водіями виникає не так вже і рідко.

Наприклад, якщо активувати кнопку з піктограмою машини на ухилі, то свою закриту “ластівку” можна спокійно евакуювати вночі. При цьому не потрібно побоюватися розбуджених сусідів.

Джерело today.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти