Топ-5 надійних вживаних авто по ціні до 4 000 євро для початківців

Водій-початківець при виборі для себе першого автомобіля на вторинному ринку повинен звертати увагу не тільки на його ціну. Потрібно, наприклад, враховувати його надійність. Пропонуємо вашій увазі ТОП-5 найбільш надійних б/в авто для початківців за ціною до 4 000 євро

Toyota Yaris

Можливо, Toyota Yaris, який випускали до 2011 року не зачарує автолюбителів своїм дизайном, зате він дуже надійний. Навіть у віці 10 років у нього оцінка за надійність вище середньої в своєму класі. Коштує він на вторинному ринку від 2 000 євро.

Opel Agila

Довжина Opel Agila становить трохи більше 3,7 м. Автомобіль маленький, але, як мовиться, молодецький. Рівень поломок нижче середнього. Дуже надійний. Рекомендують купувати Agila другого покоління (з 2007 року). І краще всього брати версії, у яких великий набір обладнання. Ціна – від 2 000 євро.

Peugeot 107

Сіті-кар Peugeot 107 випускали з 2005 по 2014 рік. Він практично ідентичний таким моделям, як Toyota Aygo і Citroen C1. Це надійний сіті-кар. Шасі отримує найвищі оцінки навіть якщо автомобілю більше 10 років. Ціна – від 1 200 євро.

Smart fortwo

Незважаючи на те, що Smart fortwo має невеликі розміри (2,70 м), він відрізняється більшою надійністю, ніж інші невеликі машини. Ціна – від 2 000 євро.

Seat Mii

Seat Mii в Європі на вторинному ринку коштує 3 700 євро. У нього надійність вище середнього рівня. Навіть автомобілі з великим віком залишаються цілком надійними.

Джерело today.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти