Автофіксація порушень ПДР і «листи щастя» можуть зазнати провалу, – юрист

Фіксація порушень ПДР дала старт розсилці «листів щастя». Вони мають надходити до свого адресата кількома способами, один з яких – «Укрпоштою» за адресою прописки власника авто.

Однак, як повідомив у коментарі «Магнолія-ТВ», керівник проектів Харківської правозахисної групи Борис Захаров, до багатьох адресатів ці листи можуть так і не потрапити.

Адже в Україні 7 мільйонів людей проживає не за місцем реєстрації, а це 12 % населення України. Це внутрішньо переміщені особи, трудові і внутрішні мігранти, іноземці, які мають право постійного проживання на території України та особи без громадянства.

«Куди збирається поліція направляти листи щастя, якщо власник авто із окупованих територій, якщо в нього прописка, реєстрація місця проживання на Донбасі. Таким чином у нас люди обмежені в правах через реєстрацію місця проживання», – заявив Захаров.

На його думку, систему потрібно вдосконалити, а  реєстрацію  як радянський рудимент,  змінювати  і  направляти «листи щастя» за фактичною адресою проживання.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти