Названі 3 надійні автомобілі, які практично не ламаються

Автоексперти та водії зі стажем відзначають, що серед вживаних авто які продаються на вторинному ринку досить складно обрати таку, яка не буде ламатися. Але вони дали декілька порад та назвали моделі авто на які варто звернути увагу.

Перше місце зайняла Honda Civic восьмого покоління. Водії відзначають, що навіть зараз автомобіль відрізняється досить привабливим зовнішнім виглядом та якісним салоном. Серед переваг транспортного засобу є великий бардачок, зручне розташування панелі управління. Під капотом працює атмосферний двигун на 1,8 літри, з віддачею в 140 к.с., але краще вибирати модель, випущену після рестайлінгу, там хороша коробка передач, яку не потрібно ремонтувати.

Друге місце віддали Toyota Corolla, яка вже стала легендарним седаном, правда ЛКП залишає бажати кращого, адже швидко на капоті з’являються вогнища іржі і відколи. Як і у випадку з Honda, краще не вибирати авто з роботизованою трансмісією.

Завершує цей список Ліфтбек та універсал Skoda Octavia, який по праву вважаються надійними і практичними. Автомобіль невибагливий і не вимагає великих затрат, під капотом опиниться бензиновий або турбований силові агрегати на 102, 122 і 152 к.с. Перевагу краще віддати механічній коробці.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти