Які корисні опції “перекочували” з преміум авто на бюджетні моделі

З кожним роком автомобілебудування удосконалюється та з’являються нові технологічні функції, не тільки в дорогих автомобілях, але і в більш бюджетних варіантах. Але, якщо згадати не таке далеке минуле, багато опцій вважалися прерогативою преміум автомобілів.

Портал Твоя МАШИНА посилаючись на інформацію Ukr.Media вирішив вам розказати, які автомобільні опції, які колись були тільки в преміум автомобілях тепер можна зустріти на бюджетних автомобілях?

Цифрова приладова панель

Такі «приборки» вже можна зустріти на доступних моделях. Скажімо, таких як Volkswagen Tiguan і KIA K5. Так що через пару років ми забудемо про аналогові приладові панелі. Навіть на бюджетних моделях їх замінять електронними «табло».

Система автоматичного гальмування

Першими систему автоматичного гальмування вигадала компанія Volvo. Сталося це у 2008 році, а у 2016 році влада Євросоюзу вирішили, що з 2022 року цією опцією повинні оснащуватися всі нові автомобілі. Вже скоро вона з’явиться навіть на найдешевших моделях.

Система утримання в смузі

Зараз ця опція з’являється на автомобілях середнього цінового сегмента, тому роки через три можна очікувати її появу на бюджетних автомобілях. Правда, щоб система працювала коректно, на дорогах повинна бути розмітка, які чітко читається, а інакше користі від розумної електроніки не буде.

Обігрів заднього сидіння

У масовому сегменті ця опція з’явилася завдяки Skoda Superb першого покоління. У чеського ліфтбека підігрів був у списку додаткового оснащення. Зараз обігрів заднього сидіння доступний на дешевшій Octavia та найдоступніших «корейцях».

Камера заднього виду

Одним з перших доступних авто з камерою заднього виду став Chevrolet Cruze, а потім електронні «очі» з’явилися на Ford Focus. Причому у «американця» була ще й динамічна розмітка.

Джерело ukr.media
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти