Названі правила підзарядки автомобільного акумулятора

Перед початком зимового сезону автомобільні експерти склали список порад з правильної підзарядки акумулятора, інформує Твоя МАШИНА.

Перед початком процесу зарядки автомобільного акумулятора, потрібно переконатися, що він дійсно розряджений. У деяких АКБ є своя шкала, яка показує ступінь зарядженості / розрядженості батареї. Якщо ж цієї шкали немає, то доведеться скористатися мультиметром, напруга на якому повинна бути нижче 12,6 В, якщо акумулятор розряджений.

Якщо автовласник переконався, що АКБ розряджена, то можна приступати до її зарядки. Для початку потрібно її зняти з підкапотного простору, потім приєднати клеми акумуляторної батареї до клем зарядного пристрою з дотриманням полярності, щоб запустити процес зарядки.

При зарядці АКБ потрібно слідувати рекомендаціям виробників самих акумуляторів. Так, згідно з цим розпорядженням, зарядний струм повинен становити не менше однієї десятої ємності АКБ. Тому, наприклад, для акумулятора ємністю 65Аг краще застосовувати зарядні пристрої з струмом більше 6,5 А.

Читайте також: Визначено категорії автомобілів, на яких потрібно прогрівати двигун


Джерело tarantas.news
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти