Рейтинг найнадійніших двигунів в історії автопрому

Твоя МАШИНА вже писала, двигуни яких авто здатні прослужити понад 500 тисяч км. Тепер поговоримо про чотири найнадійніших двигуна.

Найнадійніші двигуни:

Cummins 6BT

Любителі американського автопрому частенько жартують, що для обкатки цього мотора треба проїхати не 500 і 1000 кілометрів, а хоча б 500 тисяч км. І в цих жартах є велика частка правда. Чавунний 5,9-літровий двигун Cummins 6BT дійсно дуже живучий, простий і надійний. Тож не дивно, що його ставили на різного роду пікапи майже 15 років.

Mercedes OM617

Є думка, що цей двигун «безсмертний», а кузов автомобіля згниє кілька разів поспіль, поки мотору знадобиться капіталка. Так чи інакше, але даний агрегат добре знайомий по 123-му Mercedes, багато з яких не тільки до сих пір на ходу, а ще намотують кілометри в таксі. Є дві версії – атмосферний і турбований. Перший більш живучий, хоча і турбо-агрегат вважається безпроблемним.

Volvo B18

Цей двигун просто грішно не згадати, адже саме він встановлений на машині з рекордним пробігом. Мова про Volvo P1800 з пробігом в 4,8 мільйона кілометрів. Один распредвал, карбютор і ніяких «наворотів» – ось запорука невбиваємості від шведів.

Toyota 1UZ-FE

Майже всі двигуни Тойоти вважаються надійними і без серйозних «болячок», але є один агрегат Toyota, у якого феноменальний «імунітет». Це V8 1UZ-FE, який встановлювався на Lexus LS400 1-ї генерації. Такий мотор дійсно відноситься до «мільйонників», правда, економічним його не назвеш.

Читайте також: Як продовжити термін служби кондиціонера в автомобілі


Джерело firstgear.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти