Водіям розповіли, як збільшити термін служби автодвигуна

При правильному догляді і експлуатації автомобільний двигун прослужить не одне десятиліття.

Через кілька років після покупки новенького автомобіля може знадобитися ремонт двигуна, який обійдеться в «кругленьку суму». Однак, якщо правильно доглядати, то двигун може стабільно функціонувати не одне десятиліття.

Зокрема, експерти назвали ефективні способи максимального продовження терміну роботи автомобільного двигуна.

1. Використання мастильних матеріалів, включаючи масла, рекомендовані автовиробником, зменшують тертя. Адже основною причиною зносу силової установки сучасних машин є несумісність палива, яке викликає підвищене тертя. Масло потрібно міняти кожні 8 000 км.

2. Акуратна експлуатація автомобіля часто визначає термін служби двигуна. Так, в разі постійного використання авто як спорткара, навіть якісно зібраний двигун «не проживе» довго навіть на правильному маслі.

3. Використання якісного палива. Адже постійна заправка неякісним видом на невідомих АЗС негативно позначиться на ресурсі двигуна.

4. Сучасні турбомотори мають досить велику температуру згоряння палива, що сильно нагріває конструкції. Це також впливає на знос двигуна. Відзначається, що попередні покоління атмосферних двигунів працювали за рахунок подачі та нагрівання повітря, який створював необхідний тиск всередині агрегату.

5. Потрібно своєчасно міняти свічки запалювання.

Читайте також: Названо 10 вірних ознак швидкої поломки двигуна автомобіля


Джерело sud.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти