Ціни на електромобілі впадуть: названо головну причину і терміни

Автомобільні експерти кажуть, що вже до 2024 року електрокари коштуватимуть за ціною звичайних автомобілів,які мають двигуни внутрішнього згоряння, інформує Твоя МАШИНА.

Зрозуміло, що великі виробники не дуже хочуть змінювати виробництво своїх прибуткових моделей з двигунами внутрішнього згоряння на акумулятори через їхню високу ціну. Але експерти кажуть, що незабаром їхня вартість впаде до рівня нижче ніж 100$ за кВтг, що є дуже важливим.

Також вони заявили, що автовиробники, які намагаються утримати продажі ДВС – ризикують залишитися позаду, а їхніми головними конкурентами стануть Tesla і Volkswagen, які планують інвестувати понад 33 млрд у продажу електромобілів.

Аналітики передбачають, що до 2030 саме на електромобілі буде припадати 40% світових продажів.

Jaguar Land Rover, найбільший виробник автомобілів Великобританії, виставляє свій єдиний електромобіль Jaguar I-Pace за ціною 64 495 фунтів стерлінгів навіть після того, як були застосовані гранти уряду Великобританії. Його можна порівняти з аналогом позашляховика на викопному паливі, Jaguar F-Pace, вартість якого складає 44 845 фунтів стерлінгів.

Новий Volkswagen Golf коштує близько 20 280 фунтів стерлінгів, тоді як ID-3, його перший електромобіль для масового ринку, буде коштувати від 29 990 фунтів стерлінгів.

Читайте також: Названо топ-10 крутих альтернатив електромобілям Tesla

Джерело apostrophe.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти