В Європі визначилися з кращими автомобілями – список претендентів

В автомобільному світі почали підводити підсумки 2020 року. Якщо всередині компаній підраховують число випущених транспортних засобів, виручку і прибуток, то профільні організації обирають кращих з кращих на ринку. Гідних кандидатів дуже багато, тому завдання перед експертами стоїть не з легких.

На цей раз за нагороду «Автомобіль року в Європі» змагатимуться 29 моделей – на шість менше, ніж у минулорічному змаганні. У шорт-лист включені тільки нові автомобілі, які вже надійшли в продаж або вийдуть на ринок до кінця року. Ще однією умовою конкурсу є те, що претенденти на перемогу повинні бути представлені як мінімум на п’яти європейських ринках. У список увійшли моделі різних типів і класів.

В даний час зроблено лише перший крок на шляху до визначення переможця. Далі серед номінантів за традицією оберуть 7 претендентів на перемогу. Їх назвуть 8 січня 2021 року. Фінальне голосування відбудеться в лютому, в рамках якого члени журі розподілять свої бали між кандидатами і назвуть лідера. Краще авто року, а також переможців у кожній категорії назвуть 1 березня 2021-го.

Раніше церемонія нагородження проходила в рамках Женевського автосалону. Як буде проходити захід цього разу, поки організатори не озвучують. Можливо, його організовують в онлайн-форматі. Більше інформації з’явиться в лютому 2021 року. Минулорічний переможець європейського конкурсу – хетчбек Peugeot 208. Друге місце зайняв електромобіль Tesla Model 3, третє – Porsche Taycan.

Читайте також: Фахівці не радять переводити автомобілі на водень – і ось чому


Джерело autocentre.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти