Назвали 5 дефектів, які не мають значення при покупці вживаних автомобілів

Зазвичай власники автомобілів не планують позбуватися від машини без достатніх для того причин.

Так, на ринку вживаних авто досить висока ймовірність покупки неякісного товару, проте можна придбати і хорошу машину за непоганою ціною.

Є п’ять дефектів, на рахунок яких не потрібно турбуватися.

Транспорт не пройшов ТО

На ринку старих машин досить рідко можна зустріти продавця, який проводить перед продажем технічний огляд. Експерти радять не лякатися присутності чорного масла в системі і старих фільтрів.

Дані ознаки побічно свідчать, що транспорт не намагаються підготувати до продажу, при цьому приховавши відомості про неполадки. При діагностиці необхідно концентрувати свою увагу на силових агрегатах, коробках передач і підвісці.

Скло

Також, не варто гіпертрофувати значення тріснутого скла. Дефектне лобове скло не є головною підставою для відмови від покупки. Відзначимо, що тріщина не повинна розташовуватися перед сидінням водія. В іншому випадку можуть з’явитися складності при постановці автомобіля на облік.

Фари

Крім того, не варто заморочуватися на рахунок помутніння фар. Так, джерела спрямованого світла змінюють колір навіть в нових машинах, так як контактують з пилом. В результаті цього трохи погіршується зовнішній вигляд автомобіля, проте не його характеристики. Відзначимо, що фари можна відполірувати і самому.

Подряпини

На ринку старих авто найчастіше можна зустріти машину після дорожньої аварії. У підсумку, після ДТП залишаються подряпини, але не потрібно сильно заморочуватися через це, якщо мова не йде про глибокі вм’ятини на кузові. Крім того, небажано купувати транспорт з корозійними ділянками.

Салон

Салон машини зношується одним з перших в автомобілі. Відзначимо, що не варто пред’являти претензії продавцеві, на рахунок виявлення потертостей на пластиці або ж розтягування тканини.

Професійний детейлінг вирішить проблеми подібного роду.

Читайте також: Назвали 10 вживаних автомобілів, які довели свою надійність, перевірену часом


Джерело avtodream.org
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти