Названо автомобілі, від яких власники не хочуть відмовлятися десятиліттями

Американський сайт iSeeCars провів незвичайне дослідження автомобільного ринку. Його експерти встановили, від яких машин власники не відмовляються роками. Найбільш лояльними покупцями виявилися власники японських авто, зокрема, Toyota.

Щоб це з’ясувати, в iSeeCars проаналізували дані по 660 тис. старих автомобілів. У рейтингу брали участь моделі 1981-2005 років випуску, які були продані в 2020 році. Таким чином, аналітики хотіли дізнатися, які саме “залізні коні” залишаються в одних руках не менше 15 років.

То який же підсумок цього дослідження? Виявилося, що найбільшу відданість до своїх авто відчувають володарі Toyota Prius. Серед примірників 15 років і вище перших власників мали цілих 13,7% гібридів. Далі за списком, аж до п’ятої позиції включно, також йдуть моделі Тойота – Highlander, Tacoma, Sienna і Tundra з показниками в 12,4%, 11,6%; 11,5% і 11,3% відповідно.

Решта ж п’ятірки виглядає наступним чином:

Honda CR-V – 10,7%;
Honda Pilot – 10,4%;
Subaru Forester – 9,8%;
Toyota 4Runner – 9,4%;
Toyota Sequoia – 9,1%

Як видно, в списку присутня машини виключно з шильдом “Зроблено в Японії”, і це, по правді кажучи, не дивно – автомобілі Toyota і Honda відомі своєю довговічністю і надійністю. Як правило, власники “японців” досить довго не відмовляються від своїх авто.

До слова, протягом декількох років найпопулярнішими автомобілями в світі залишаються кросовери. Виходячи з цього в iSeeCars визнали належним провести дослідження клієнтської лояльності для таких авто окремо. І тут картина вийшла дещо інша (в ТОП-10 дісталося пару місць представникам корейського автопрому):

Toyota Highlander – 12,4%;
Honda CR-V – 10,7%;
Honda Pilot – 10,4%;
Subaru Forester – 9,8%;
Toyota 4Runner – 9,4%;
Toyota Sequoia – 9,1%;
Toyota RAV4 – 8,7%;
Acura MDX – 7,9%;
Hyundai Tucson – 7,6%;
Subaru Outback – 6,8%.

Читайте також: Названо найбільш нержавіючі кросовери: “переживуть” не одного власника


Джерело firstgear.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти