Назвали три найнадійніших автомобіля з пробігом

Через ситуацію з цінами на нові автомобілі покупка вживаних машин здається розумним варіантом. Однак тут присутні свої ризики, пов’язані не з юридичними справами. Увагу варто звертати на модель, ресурси якої дозволяють її експлуатувати незалежно від пробігу.

На основі реального досвіду людей експерти назвали три найнадійніших варіанти автомобілів.

Renault Logan

Це авто не назвеш найкрасивішим і зручним, зате машина здивує своєю надійністю, досягнутою завдяки нехитрому технічному оснащенню.

Найнадійніша деталь цього автомобіля – підвіска. Їй не потрібний ремонт навіть після 80 тисяч кілометрів по найсуворішим дорогам. Двигун теж не доставляє особливих проблем і добре приймає 92 паливо.

Skoda Fabia (1.4 і 1.6)

Автомобіль має цілих три варіації двигуна: 1.2, 1.4 і 1.6. Але автовласники найнадійнішими вважають саме 1.4 (ремінь ГРМ) і 1.6 (ланцюг ГРМ). А ось 1.2 – це трициліндровий двигун, котрий не вселяв довіру в плані ремонтопридатності.

Буде потрібно 80 тисяч кілометрів, перш ніж автомобіль може зажадати ремонту. Сильною стороною машини є оцинкований кузов, що не боїться корозії.

Nissan X-Trail T31 (MT)

Цей автомобіль підкорить своїй невбиваємостю, якщо встановлена ​​механічна коробка передач. Від покупки в комплектації з варіатором варто відмовитися: він не переживе великих заїздів без дорогого ремонту.

Читайте також: В Україні з’явився надпотужний золотий американський автомобіль


Джерело sud.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти