Названі кращі седани, які не бояться корозії: можуть служити вічно

Стійкість до корозії вкрай важлива для автомобілів, особливо тих, що були у вжитку. Звичайно, можна полагодити пошкоджені частини, але кузов замінити не варіант. Тому експерти назвали три найбільш стійких до корозії автомобіля, повідомляє «Твоя МАШИНА» .

Audi A6

Німецькі машини прославилися як одні з найбільш надійних, і Audi A6 якраз підтверджує цю думку. Авто продемонструвало досить високу стійкість до корозії навіть при використанні солі і різних хімічних сполук. Кузов моделі оцинкований, тому навіть вживані машини виглядають добре. А вогнища корозії можна легко прибрати без великих витрат.

Volvo S80

Модель преміального сегмента шведського виробництва. Автомобіль з оцинкованим кузовом стійкий до корозії, надійний і безпечний. Але є один недолік – на кузові сколюється фарба, що може привести до корозії. Тому за ним треба ретельно стежити.

Mercedes-Benz S-Class

Модель має високу антикорозійну стійкість. Машина не з дешевих, тому такий захист є великим плюсом, інакше ремонт кузова вимагав би чималих витрат. Як і в інших преміальних авто, якість металу і покриття на високому рівні.

Перераховані машини не назвати бюджетними, тому при покупці на вторинному ринку треба обов’язково перевіряти їх технічний стан.


Джерело apostrophe.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти