Назвали топ-3 дешевих вживаних седанів з міцною підвіскою

Є автомобілі, завдання яких полягає в тому, щоб просто їздити, бажано будь-якими дорогами, і при цьому не влітати в копієчку при обслуговуванні та ремонті. На вторинному ринку чимало старих авто за низькою ціною, проте далеко не всі з них відповідають наведеним вище вимогам. Твоя МАШИНА роповість про ТОП-3 дешевих старих авто, які ще не вичерпали свій ресурс і недорогі в утриманні.

Renault Logan

Перше покоління французького седана являє собою відмінний зразок прагматичного підходу до створення бюджетного автомобіля. Не надто переймаючись яскравою зовнішностю і комфортом салону, інженери зосередилися на технічній частині, зробивши «Логан» вельми живучою і надійною машиною. Міцна підвіска і цілком надійні мотори добре показали себе в наших умовах експлуатації. Утримання седана теж не зажадає істотних витрат.

Chevrolet Lanos

Дана модель встигла побувати в різних втіленнях, під різними марками і назвами. Це є цілком наочним підтвердженням того, що машина вийшла досить надійною, міцною і недорогою. Так, у «Ланоса» не надто з шумоізоляцією і комфортом, зате підвіска досить міцна, а обслуговування не спустошить кишеню власника.

Lada Priora

Модель зараз пропонується по досить низькими цінами, але при цьому на ринку багато хороших екземплярів, які можуть послужити тим, хто цього потребує просто їздити, не замислюючись про якість доріг. Про комфорт теж замислюватися не доведеться, хоча часто зустрічаються версії з кондиціонером, підсилювачем керма і електропакетом. Обслуговування та ремонт “Пріори” не викличе жодних проблем. За недорого з машиною займуться в будь-якій точці нашої країни.

Відзначимо, що крім явних переваг, у таких авто є досить істотний мінус, який полягає в низькій пасивній безпеці. Втім, в даній ціновій категорії складно знайти безпечну машину в принципі, тому з таким нюансом доводиться миритися.


Джерело avtonovostidnya.ru
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти