Назвали сім речей, які потрібно обов’язково перевірити в автомобілі навесні

На що потрібно звернути увагу при підготовці автомобіля до весни, зазначає “Твоя МАШИНА” .

Обов’язково потрібно приділити увагу двигуну. Після мінусових температур, деякі патрубки можуть втратити еластичність. Оглянути головку блоку циліндрів, якщо є потьоки масла – порушена герметичність прокладки, є необхідність її заміни. Перевірити систему охолодження, при нестачі антифризу – долити. Перевірити бачок омивача на предмет тріщин, не забувши також про патрубки. Всі виявлені сухі, затверділі патрубки і муфти, підлягають заміні.

При гарному догляді за кузовом вашого авто, не варто обмежуватися ретельним миттям і сушінням, знайдіть час і для детального огляду. Якщо виявлені місця іржі на лакофарбових і хромованих деталях, обробити перетворювачем іржі, а після підфарбувати.

При огляді ходової частини, звернути увагу на амортизатори – є підтікання або при їзді чути стуки, необхідна заміна. Рекомендується оглянути гумові втулки, сайлентблоки, резино пластикові пильовики кульових опор і рульових тяг.

Безумовно особливої ​​уваги заслуговує гальмівна система. Оглянути диски і колодки, оцінюючи їх знос. Ця процедура, як правило виконується при зміні коліс, працівником шиномонтажу. Та не зайве, переконатися в справності гальмівної системи самостійно.

Кондиціонер в зимовий період не використовується, компресор довгий час не працює, немає мастила – висихають сальники. Гумові елементи – патрубки, з’єднувальні кільця в системі, перевірити на предмет витоку. Очистити радіатор.

Не забувайте про щітки склоочисника, взимку вони працюють в складних умовах.


Джерело tarantas.news
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти