Назвали топ-3 вживаних середньорозмірних кросоверів

Зростання цін на нові автомобілі викликало збільшення попиту на вживані машини. Вторинний ринок не варто недооцінювати – він може запропонувати цілком хороші варіанти за доступну ціну. Про такі моделі розповість «Твоя МАШИНА» .

Volkswagen Tiguan

Друге покоління вийшло дуже вдалим і швидко знайшло покупців. Тому на вторинному ринку можна знайти багато машин цієї моделі. Стартові версії мають передній привід і 1,4-літровий турбомотор на 125 к.с. Топова версія оснащувалася 2,0-літровим турбомотором потужністю 220 к.с. або 150 к.с. і повним приводом.

Mazda CX-5

Свого часу машина була дуже технологічною і сучасною, також можна відзначити дивовижну надійність. Рухає автомобілем бензиновий мотор на 2,0 або 2,5 літра і потужністю 150 або 195 к.с. відповідно. Також пропонується передній і повний привід.

Hyundai Tucson

Кросовер являє собою бюджетну альтернативу першим двом учасникам списку. Власне, цим і обумовлена ​​велика кількість екземплярів цієї моделі на вторинному ринку. З технічної точки зору модель простіше своїх конкурентів, тому і обслуговування виходить дешевше.

У лінійку двигунів входять 1,6-літрові агрегати потужністю 130 і 177 к.с., 2,0-літровий бензиновий мотор на 149 к.с. і 2,0-літровий турбодизель потужністю в 185 к.с. Є як моно-, так і повнопривідні версії.


Джерело avtonovostidnya.ru
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти