Назвали найнадійніші кросовери: рідко ламаються і практично “вічні”

Автоексперти назвали найнадійніші кросовери, передає «Твоя МАШИНА» .

Opel Mokka

Тільки у 5% машин з пробігом понад 60 тис. км трапилися поломки. Кросовер обладнаний двома бензиновими моторами на 140 к.с. кожен. У базовому варіанті машина оснащувалася 1,8-літровим атмосферником, а на щабель вище стояв 1,4-літровий турбомотор. Обидва двигуни надійні, а вкупі з вічною МКПП або «автоматом» виходить найнадійніший автомобіль.

Lexus RX

Ступінь надійності становить 95,35%, тобто поломки трапилися тільки у 5% машин. Варто відзначити надійність модифікації RX350 c 3,5-літровим V6 потужністю 276 к.с., хоча такий автомобіль споживає більше палива, ніж інші.

Toyota RAV4

З десяти власників тільки один зіткнувся з проблемами. Такі результати застосовні до всіх поколінь. Машина не дарма потрапляє в усі рейтинги надійності, причому на високі позиції. Атмосферники на 2,0 і 2,4 літра можна назвати вічними.

Honda CR-V

Цей кросовер може обходитися без серйозного ремонту протягом 300-350 тис. км пробігу. Славляться надійністю підвіска і АКПП, а також атмосферні мотори об’ємом 2.0 на 150 к.с. і 2.4 на 166 к.с. і бортова електроніка.

Kia Sportage

Модель третього покоління обладнана 2,0-літровим 150-сильним атмосферником, який йде з МКПП або автоматичною коробкою. При правильному догляді будь-яке поєднання показує хорошу надійність, як і інші вузли третього Sportage.


Джерело apostrophe.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти