Назвали ознаки, за якими можна з’ясувати скручений пробіг автомобіля чи ні

Придбання автомобіля на вторинному ринку завжди пов’язане з певним ступенем ризику. Завжди є ймовірність отримати кота в мішку, взявши машину зі скрученим пробігом. На жаль, на вторинному ринку є чимало автомобільних агентів і власників транспортних засобів, які не цураються обману. Все для того, щоб представити старенький автомобіль в максимально вигідному світлі. Чи можна цього якось уникнути?

Статистика по вторинному ринку вкрай сумна. Незалежні експерти стверджують, що майже у всіх автомобілів з віком більше 15 років так чи інакше підкручений показник пробігу. Встановити істину і з’ясувати справжні цифри може бути дуже складно. Однак, аж ніяк не неможливо. Для встановлення віку автомобіля є два основні підходи: прямо і за непрямими ознаками.

З непрямими ознаками «заїждженості» все досить просто. Потенційний покупець зобов’язаний при виборі машини звертати увагу на її стан. Йдеться про лакофарбове покриття, стан оздоблювальних матеріалів в салоні, стан килимків і матеріалу, яким обтягнуте кермо. Якщо килимок грунтовно протерся, значить гарантований пробіг в 50 тисяч км. А якщо помітите, що кода на кермі дала тріщини, значить пробіг вже не менше 80 тисяч км.

Високий ступінь зносу при низькому або навіть середньому показнику пробігу – хороший привід насторожитися. Проблема методики аналізу за непрямими ознаками полягає в тому, що майже всі вони можуть бути виправлені: матеріали обробки можуть бути замінені, кузов може бути перефарбований, а килимки можуть бути підкладені нові.

Найбільш ефективний спосіб визначення фактичного пробігу машини – це прямий. Однак, своїми силами тут швидше за все впоратися не вдасться. У випадку з відносно новими авто інформацію можна отримати з цифрових приладів, а також даних блоку управління двигуна. Виходить інформація такого роду за допомогою спеціальних сканерів, так що за допомогою доведеться звертатися до фахівців. Зі старими машинами у яких стоять ще карбюраторні двигуни все куди складніше. Єдине, що тут можна зробити – уважно подивитися на механічний лічильник одометра. Якщо цифри на ньому розташовані нерівно, то швидше за все в показання пробігу вже хтось вносив зміни.

Джерело novate.ru
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти