Скільки українці переплачують за авто зі скрученим пробігом: названі суми

Щоб продати вживану машину вигідніше, власники скручують пробіг. Як це впливає на ціну авто, розповість «Твоя МАШИНА» .

Середній пробіг машини складає 10-15 тис. км, у корпоративних автомобілів показання одометра можуть досягати більше 100 тис. км. На таку машину багато покупців не знайдеться, тому, щоб «відновити» товар, власники скручують пробіг. Причому так само роблять і з авто, ввезеними з-за кордону.

Так, різниця у вартості машин Mercedes-Benz E Class складає близько 5 700 доларів. Дана цифра залежить від пробігу – від 100 тисяч до 500 тис. км. Автомобілі цієї моделі продаються на вторинному ринку в двох категоріях: машини, які належали тільки одній людині, і комерційні авто, найчастіше таксі.

Якщо розглядати Hyundai Sonata, то такі машини можуть коштувати 3 400 доларів. Найчастіше модель завозять з Кореї або Америки, де машина служила в якості таксі. А ось Renault Trafic можна придбати за 3 300 доларів, їх зазвичай використовували в комерційних цілях.

Ціна скручених 100 тис. км пробігу залежить від року випуску машини, її стану, класу і можливості клієнта перевірити пробіг. Тоді продавець може продати Renault або Hyundai дорожче на 800 доларів, а Mercedes – на 1 400 доларів.Джерело apostrophe.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти