Водіям розповіли про 6 ознак авто з пробігом, які не варто купувати

Багато людей вважають за краще купувати вживані машини. Найчастіше на вторинному автомобільному ринку можна знайти хорошу машину за привабливу ціну. Однак є ознаки, які вказують на те, що авто з пробігом не варто купувати.

Прогнивший кузов авто

Якщо на машині є корозія або помітні наскрізні дірки на лонжеронах і інших силових елементах конструкції, то такий автомобіль точно не варто купувати. Не виключено, що вартість робіт по відновленню транспортного засобу перевищить початкову ціну авто.

«Поганий» двигун

Далеко не всі силові установки можуть похвалитися надійністю, тому від двигунів, які зарекомендували себе не кращим чином, краще відмовитися. У будь-якому випадку, перед покупкою автомобіля варто провести ретельну діагностику силового агрегату.

«Автомобіль-потопельник»

Навіть якщо таку машину ретельно очистили і відновили, завжди залишиться якийсь необроблений елемент, з якого може початися корозія. Відзначається, що в таких транспортних засобах також часто виникають проблеми з проводкою.

Малопоширена в країні модель

Якщо машина купується на «кожен день», то слід придивитися до тих автомобілів, які поширені в країні. Справа в тому, що рідкісні і дивовижні машини можуть завдати чимало клопоту при раптовій поломці – іноді в автомобільних сервісах неможливо знайти необхідні запчастини.

«Авто-таксі»

Також не варто купувати автомобілі, які раніше використовувалися в якості таксі. Найчастіше з цих машин викочують майже весь ресурс, тому витрати на подальше утримання такого транспортного засобу можуть бути величезними.

Авто з сумнівними документами і номерами

Якщо документи і номера транспортного засобу викликають сумнів, то в майбутньому така покупка може принести безліч проблем. Наприклад, в деяких ситуаціях авто можуть просто конфіскувати.


Джерело tarantas.news
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти