Німці назвали вживані автомобілі, які обов’язково зламаються у нового власника

За даними про перевірки більше 8 млн машин було проведено дослідження, за результатами якого були виділені основні слабкі місця моделей. На основі підсумків складений список автомобілів, які не варто брати на вторинному ринку, передає «Твоя МАШИНА» .

Найбільш ненадійні вживані автомобілі:

1. Fiat Panda третього покоління почав випускатися в 2012 році. Слабкими місцями є підвіска, амортизатори, пружини і вихлопна система.

2. Renault Kangoo проводиться з 2008 року. Часто можна зустріти несправності освітлення, гальм, рульового управління і підвіски.

3. Citroеn Berlingo другого покоління вийшов з виробництва в 2018 році. Найбільше докучала протікання масла, також були проблеми зі світлотехнікою.

4. Dacia Logan перших двох поколінь, проблеми доставляли рульове управління, велика витрата масла, несправності освітлення і слабка підвіска.

5. Volkswagen Sharan, у якого вже через три роки дає слабину підвіска, потім іржавіють пружини і гальмівні диски.

6. Ford Galaxy 2015 року доставить проблеми через гальм і витоку масла, а також вразливою підвіски, мостів і освітлення.

7. Dacia Duster. Новим власникам варто очікувати проблем з підвіскою і витік масла.

8. Fiat Punto (2005-2018 рр). Слабкими місцями стали освітлення, гальма, вихлопна система. Пізніше до них додасться ще і витік масла.


Джерело autocentre.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти