Назвали топ-5 відмінних і дешевих європейських класичних автомобілів

Європейські класичні автомобілі популярні серед колекціонерів, хоча ціна у них завищена. Але є недорогі моделі, які можна купити за доступною ціною, передає «Твоя МАШИНА» .

BMW 8-й серії

Компанія відродила 8-ю серію в кінці минулого десятиліття, тому в лад повернулася ця чудова машина. Перше покоління випускалося в 90-х роках, і до сих пір ці авто можна без проблем купити. Найкраще вибрати модифікацію 8s, оснащену 5,7-літровим двигуном V12.

VW Beetle

Культова машина, яку легко знайти і купити за доступною ціною. Та й ремонт не буде коштувати дорого. Можна як відновити машину до початкового стану, так і доповнити її сучасними комплектуючими.

Volvo 142

Цей дешевий автомобіль легко відремонтувати або перетворити в щось особливе. Так, деякі переобладнують модель в фургон для серфінгу, або ж можна просто підвищити потужність.

Peugeot 205

Модель часто зустрічається на вторинному ринку. Машина маленька, легка і проста в управлінні. Кращою версією вважається GTI.

Fiat 124 Spider

Краще не брати цю модель, якщо вона коштує занадто дешево – дорожче обійдеться ремонт. Зате після відновлення машину можна буде дуже вигідно перепродати.


Джерело sud.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти