В Україні можуть ввести пільгове розмитнення автомобілів

Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда ініціювала створення робочої групи при Міністерстві, яка буде займатись опрацюванням питання законодавчих змін, які треба внести аби забезпечити ветеранів соціальною гарантією – можливістю пільгового розмитнення автотранспортних засобів.

Про це повідомляє Твоя МАШИНА з посиланням на прес-службу Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

«Питання пільгового розмитнення автомобілів учасниками бойових дій дійсно не нове і заслуговує уваги. Загалом – це важлива і потрібна ініціатива. Єдине що – потрібно виробити чіткі механізми-запобіжники, які стримають тих, хто спробує знайти підступ до ветеранів аби налагодити свої схеми по пільговому розмитненню і потім перепродажу автомобілів», – зазначила Міністр Оксана Коляда.

Вона також звернулась до представників Громадської ради Мінветеранів та Ради ветеранів з пропозицією визначити осіб, які готові долучитись до опрацювання цього питання та увійти до складу робочої групи.

Зазначимо, що пільгове розмитнення автомобілів підтримують самі ветерани, про що вони неодноразово заявляли.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти