Lamborghini випустила спецверсії Huracan Evo

Lamborghini 10 років успішно працює на мексиканському ринку, відзначивши цю подію випуском спецверсій Huracan Evo. Представництво компанії в Мексиці продемонструвало чотири неповторні моделі, розраховані на локальний ринок. Дизайн оригінальних спорткарів розроблений дистриб’ютором марки Grand Chelem спільно зі студією Ad Personam. Кожен автомобіль – це один елемент мексиканської культури: Vita (життя), Morte (смерть), Sogno (сон) і Tempo (час).

Флагманом лінійки є зелений Verde Ermes з золотистими елементами Oro Elios. Він знаменує плинність життя, свободу та удачу, що передали через зображення орла в салоні.

Суперкар Huracan Morte має емблему з черепом, що символізує смерть. Його кузов оформлений в кольорі Blu Astraeus. Завершують композицію бронзові елементи Bronzo Serse та оббивка салону Blu Teia Vintage.

Модель Huracan Evo Sogno світло-блакитного відтінку Blu Symi та золотистого Oro Elios доповнені зображенням двоголового дракона. Безсумнівно, такий дизайн здатний відтворити дух мексиканського фольклору.

Huracan Evo Tempo в чорному варіанті – символ співпраці та дружби Lamborghini з Мексикою. Він переданий у вигляді змії, яка, скидаючи шкіру, переосмислює себе. Тут використані відтінки Nero Nemesis та Bronzo Serse. У переважно темних фарбах виконаний також салон.


Джерело tarantas.news
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти