Hyundai офіційно представила нову сімейну модель

Компанія Hyundai показала перші офіційні фотографії нового мінівена під назвою Custo, в честь відомого мандрівника Жака Іва Кусто. У продаж автомобіль повинен надійти вже цієї осені.

Спочатку Hyundai Custo буде доступний для клієнтів в 7-місцевому виконанні, а пізніше з’явиться версія з шестимісним салоном і розкішними кріслами на другому ряду.

Довжина мінівена становить 4950 мм, ширина – 1850 мм, висота – 1734 мм, а розмір колісної бази дорівнює 3055 мм. Зсувні двері мають ширину 715 мм і забезпечують зручний доступ в салон.

Автомобіль побудований на платформі Kia Carnival. Зовні авто має масивну решітку радіатора з вбудованими в неї секціями ДХВ, а також задніми ліхтарями, об’єднаними горизонтальною світлодіодним планкою.

У салоні розташувалася цифрова комбінація приладів, дисплей мультимедійної системи, кнопковий селектор АКПП і консоль між передніми сидіннями.

На китайському ринку під капотом Hyundai Custo буде розташовуватися 1,5 і 2-літрові бензинові турбодвигуни потужністю 170 і 236 кінських сил в парі з восьмиступінчастою АКПП. Привід доступний тільки передній.


Джерело mmr.net.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти