За перевищення швидкості водія оштрафували на рекордну суму

У Швейцарії автомобілісту доведеться заплатити один з найбільших штрафів в історії за перевищення швидкості. Згідно з рішенням суду, жінка повинна виплатити державі (в перерахунку з франків) 192825 євро. Це більше 6100000 грн.

Обставини інциденту розкривають місцеві ЗМІ. Стало відомо, що громадянка країни, яка проживає в Цюріху, рухалася через комуну Воллерау за кермом свого Range Rover зі швидкістю 93 км/год., тим самим перевищуючи дозволену швидкість на 43 км/год. Це перевищення зафіксували камери фотофіксації, після чого правоохоронці склали відповідну постанову.

Так як в Швейцарії штрафи розраховуються на підставі доходу і майна громадян, а стан зазначеного порушника оцінюється в 12 млн євро, суд постановив стягнути з жінки більше 370 000 євро. Мільйонерка вирішила поскаржитися до суду, після чого розмір штрафу зменшили до 175 000. Але оскільки до цього за нею значилося ще два правопорушення, то суму штрафу все ж збільшили до майже 200 000 євро.

До слова, Швейцарія – не єдина країна, де штрафи залежать від доходів та стану її громадян. До таких країн належить і Фінляндія. В 2019 там місцевого водія за перевищення швидкості на 40 км/год оштрафували на 120 000 євро, а іншого водія, який не зупинився на пішохідному переході, засудили до виплати майже 78 000 євро.Джерело mmr.net.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти